Děkovačka
Láska a modřiny
Jako kuna
Čas jít
Rendez-vous

Vrána
Dědeček má narozeniny
Když má pívo tu správnou teplotu
Anděl bar
Rozptylová loučka

Lovecká
Když sluníčko stůně
Máme doma papouška
Když potkáte dinosaura
Horory

Zahradní párty
Darebák škvor
R.O.R. (Robot od Rotta)
Hasiči
Kulturista Standa

01 Mezi krami
02 Mireček
03 Rohlíky
04 Do spíže
08 Badmintonová

HNÍZDO AGENTURA

Na Ptačí skále 540
266 01 Beroun
tel.: 732 156 122
email: hnizdo-agentura@email.cz

Další kontakty
26. Července 2024
Čistá u Rakovníka - Annenská pouť
03. Srpna 2024
Beroun - Happening v Brdatkách
24. Srpna 2024
Čečovice Folk-country festival pro zámek
31. Srpna 2024
Rakovník - Posvícení na ulici

CD - MP3


Všechna CD je možné objednat na e-mailové adrese ponozky.ps@centrum.cz. Více informací o prodeji zde

V pořadí čtvrté album kapely PONOŽKY PANA SEMTAMŤUKA z roku 2011 nabízí po minulé odbočce k dětským posluchačům opět kolekci písní pro odrostlé. Kapela tím volně navazuje na své předposlední album Příhodný vítr vydané v roce 2007 a přináší novou řadu písní s osobními tématy. Ponožky hrají tak, jak je můžete slyšet na jejich koncertech, v základní sestavě, na rozdíl od minulé desky pro děti, která hýřila bohatými instrumentacemi, téměř bez hostů. Podprahově swingující šraml se opět vydává napříč žánry folku, country, worldmusic  a dixi z kterých si lecos bere, ale do žádného nezapadá.

V roce 2007vydala skupina dlouhohrající album „Příhodný vítr“,které vzniklo v pražském hudebním studiu 3bees, a na kterém se kromě kmenových členů podíleli i milý hosté - Miloš Dvořáček (bicí), Jana Modráčková(trubka, zpěv), Honza Lstibůrek (baskytara), PepaMalina (housle), Roman Novotný (klarinet) a další.

Píseň Rozptylová loučka z tohoto alba pak bodovala i v etéru. V největší hitparádě Rádia Country se díky hlasům posluchačů umístila mezi 895 písněmi na neuvěřitelném 15. místě. Přímo mezi Bobky a Nedvědy!

Další z písní Vrána zase v celonárodní soutěži Česko hledá písničku v konkurenci šestiset přihlášených skladeb obsadila hned za XindlemX druhou příčku.

Křtilo se Na lodi Tajemství Divadla bratří Formanů, rukou cestovatele a spisovatele Ivana Orla.

Máme doma papouška (2008) – nové album skupiny Ponožky pana Semtamťuka je věnováno tentokrát především dětem, jejich rodičům, prarodičům a třeba i domácím potvorám, ať už pernatým nebo chlupatým. Je to zkrátka rodinná deska. A protože je to deska Papouščí je taky pěkně strakatá. Pestřejší. Žánrově, tématicky i interpretačně. I když Ponožky pana Semtamťuka v tom určitě najdete. V písních se vypravíme na lov divoké zvěře, mezi lidojedy, pod mořskou hladinu, do Afriky, za Dinosaury, do ZOO, prolétneme se v létajícím talíři abychom se mohli vrátit zase zpět – domů. Celkem bude těch zastávek na naší hudební výpravě víc než dvacet a můžete počítat s téměř hodinou hraní a zpívání, což je pořádná porce i pro ty největší písničkožrouty. Deska vznikala od jara téměř celé léto a aby to bylo opravdu to pravý kokosový, pozvali si Ponožky do studia na pomoc spoustu šikovných kamarádů muzikantů a zpěváků jako například Zdeňka Vřešťála ze skupiny NEŘEŽ (dříve Nerez), který si zazpíval písničky o slonici a nenažraných molech, Vaška Koubka známého harmonikáře a herce (např. Čert ví proč!) který se v jedné písničce utkal s lidojedem, ve druhé potkal dinosaura a ve třetí se projel na mořském koníku, Jana Modráčkovou zpěvačku a trumpetistku skupiny Traband, kterou uslyšíte snít o Africe, ale taky vynikající instrumentalisty - kytaristu Pepu Štěpánka (Burma Jones, Gumbo), perkusistu a bubeníka Camilo Callera (Koa), baskytaristu Honzu Lstibůrka (Toxique) kontrabasistu Martina Zpěváka (Národní divadlo) a řadu dalších. Takže žádné samohrajky, ale opravdové nefalšované nástroje. Tuba, harmonika, kytara, banjo, klavír, xylofon, flétna, klarinet, saxofon, trumpeta, bubny, basa, spousta zvonečků, chrastítek, činýlků, rámusítek a dokonce i řehtačka, to abyste se řehtali od začátku až do konce.

CD Máme doma papouška obsahuje 23 písní. Pro přehrátí dalších potáhněte kurzorem vpravo!

Páté album MEZI KRAMI obsahuje výbušnou směs lety podiově prověřených hitů a uzrálých novinek. Nahráno opět v takřka domovském úlu u 3.fčel www.3bees.cz v základním složením plus několika zdomácnělými hosty - Janou Kaplanovou, Čendou Grunerem, Jirkou Tarantíkem a Pepou Malinou. Pokřtěno bylo v únoru 2014 ve vlnách Vltavy za účasti otužilců s Prahy, Plzně a přilehlého okolí.